06 March 2016

SPRING WHISLIST

Bahar ayının yaklaşmasıyla gardıroplarımıza da yeni parçalar eklemeye yavaş yavaş başlıyoruz.Bu yazım da sizler içi Shein  sitesinden bir 'Whislist' hazırladım.

Geçen yaz tekrar moda olan omuzları açık bluzlar bu sene de kaldığı yerden devam ediyor.


 http://www.shein.com/White-Long-Sleeve-Off-The-Shoulder-Blouse-p-233666-cat-1733.html
Kolsuz üstlerinizi bu aralar oldukça favori olan choker kolyeler ile kombinleyebilirsiniz.


 http://www.shein.com/Punk-Gothic-Style-Black-Velvet-With-Fake-Pearl-Choker-Necklace-p-230266-cat-1755.htmlBu aralar her yerde görmeye başladığımız Bomber Ceketlerden hala bir tane edinmediyseniz mutlaka gardırobunuza bu parçayı da eklemenizi öneririm.Herkesin üstünde var diye bu her tarza uygun ceketi almamak sonradan pişman olmanıza neden olabilir.


 http://www.shein.com/Stand-Collar-Zipper-Black-Jacket-p-235124-cat-1776.html

Peki bu Bomber ceketleri ne ile kombinleyebilirim diye soranlara bir kaç fikir vermek isterim.
İster Jeanlerle ister kumaş pantolonlarla isterseniz etekler ile her tarza yakışan bu ceketler her tarz ve renkte mevcutlar.

 http://www.shein.com/Black-Skinny-Pockets-Denim-Pant-p-256499-cat-1740.html

Havaların ısınmasıyla elbiseler de kendini göstermeye başladı.Oldum olası kışın elbise giyemem bu yüzden bahar ayını da sabırsızlıkla bekleyenlerdenim.Uzun zamandır beyaz bir elbise almak istiyordum ve bu aralar dantel elbiseler çok hoşuma gittiğinden ikisini bir arada bulduğum bu harika elbiseyi bulmuşken kaçırmaya hiç niyetim yok.


 http://www.shein.com/White-Short-Sleeve-Hollow-Sheer-Dress-p-211251-cat-1727.htmlHer ne kadar rahatlık benim için ön planda olsa da topuklu ayakkabıları herkes gibi bende çok seviyorum ve güzel modeller ve rahatlıkta topuklular gördükçe alıyorum.En son gördüğüm bu siyah kalın kurdele şeklinde bantlı ayakkabılara aşık oldum.


 http://www.shein.com/Black-With-Bow-Slingbacks-High-Heeled-Pumps-p-210044-cat-1750.html


ENG: With the approach of the spring we're starting to add new pieces in our Wardrobe.In this post i prepare a wishlist from the shopping sites of Shein brand.
Last summer was the timeless off the shoulder again on top.You can see the off shoulder in this season again.You can complete the look with a choker.Don't forget the chokers ;they are this seson very fashionable. This days we are beggin to see in everywehere the bomber jackets.Still haven't a bomber jacket,you should get a one immediately.Don't think everyone have a one,after you don't buy you may regret :)
You can combine the jackets with denim,skirt or with trousers.With the spring,began the dress to show itself.I'm not likely to wear dress on winter,that's why i'm loving spring season.I can wear my dress again.For a long time i wanted to buy a white dress,i really love the lace dresses these days and i found them both together on Shein brand.
Comfortable is for me most importand that's why i wear flat shoes.Yes i love high heels and when i found a perfect piece i get one,and these models are really perfect.


1 comment:

 1. Great wishes babe!
  I'm all about the choker at the moment and have actually ordered two <3
  I saw your DIY choker on snap - so cool!!
  /Cecilie

  WWW.BYKROG.DK

  ReplyDelete