19 December 2016

FURY BOOTS

Yeni bir yazı ile herkese selam!Yeni yılın yaklaşması hepimizde bir kar yağışı beklentisi yaratmıyor mu?Şahsen ben bu aylarda her yer bembeyaz olacak şekilde kar yağmasını beklemiyor değilim.Bir kaç gündür kısa süreli yağışlar olsa da hala geçen sene yeni yıldaki gibi bir yağış için umudum var.Bu yüzden spor ayakkabılarımı giymeye kısa bir süreliğine ara vermiş bulunuyorum.Her ne kadar beyaz spor ayakkabılarım benim için tam bir vazgeçilmez olsa da bu soğuklarda ayaklarımı sıcak tutacak bir ayakkabı giymek daha mantıklı :)) O yüzden ILVI marka botlarım tam bir kurtarıcı oldu.Benim için spor ayakkabı gelmiş geçmiş en rahat ayakkabı olduğundan dolayı bot giydiğimde de aynı rahatlığı ister istemez bekliyorum. ILVI markası bu botları bu kadar sevmemin nedeni de aynı rahatlığı yakalamış olmam.Bir de tabi ki minimal tarzımla uyum sağlaması.

Bugün bu içi tüylü botları,deri pantolonum ile giydim. Pantolonum eski sezon. H&M den almıştım,ama buna benzer pantolonu her sezon bulabilirsiniz. Oversized olan basic çizgili üstü siyah renk bir kazak ile tamamladım.
Umarım beğenmişsiniz dir ve herkese iyi bir hafta dilerim.

ENG:  Hi lovelies!New year is comming and i'm waiting for snow!Christmas/new year means snow for me :)) A few times the weather is very cold,so i can't wear my sneakers.So bad....but in cold weather it's important to keep my feet warm.This ILVI shoes is a hero!! A boots should looks comfy and stylish.

Today I am wearing my black fluffy boots from ILVI.I just feel in love with this model.With my old season leather pants.You can found all season like this.My is from H&M.Teamed with a oversized striped top and black knit.

What do you think about this outfit?
                                                                     WEARING;

              ILVI FURY BOOTS (HERE) , H&M LEATHER PANTS (SIMILAR HERE) , 

   GINATRICOT STIPED TOP (SIMILAR HERE) H&M BLACK KNIT (SIMILAR HERE)4 comments:

 1. Ich fand diese Boots ja auf IG schon sowas von toll! ich glaub, solche muss ich mir für den Winter auch zulegen (ich hab nämlich ohnehin immer kalte Füße). Das Outfit ist mal wieder #onpoint, liebe Yonca!

  xx Sarah-Allegra
  http://www.fashionequalsscience.com

  ReplyDelete
 2. Such a warm and cozy and gorgeous outfit ! My favorite is the coat and the boots
  Kisses 😘
  www.oannafashionsimbol.com

  ReplyDelete
 3. Nice style,thank you for sharing this blog.
  gclub online
  goldenslot
  gclub casino

  ReplyDelete
 4. I really enjoyed your blog Thanks for sharing such an informative post.
  clipping path
  clipping path service

  ReplyDelete