14 December 2016

SNAKE DETAILS
Herkese selam! Yılan desenli bu botları gördüğüm anda ayakkabı koleksiyonumda değişiklik yapmaya çoktan karar vermiştim.Şu ana kadar aldığım en iddialı ayakkabı modeli bu desem yalan olmaz.

Botun modeline vurulduktan sonra sıra denemeye geldi ve inanamadım!!Bu kadar rahat olmasını Ecco hakkında yazılanları okuduktan sonra hak vermeden edemedim. Anlayacağınız hem biraz tarzımın dışına çıkmış oldum hem de çok rahat bir ayakkabıya sahip oldum.
Yılan desenli bu botların kendisi baş rollü hakkettiği için bugünkü Outfit i daha sade tutmaya özen gösterdim.Bir kaç sezon önce hm den aldığım pantolonu hala giyiyorum ve kalın kazaklarla tamamlamasını da çok seviyorum.Çekimi yaptığım gün hava inanılmaz soğuk olduğundan diğer çekimlere göre biraz da ciddi bir ifade takınmış olabilirim..

ENG Hi everyone! When i see these boots with sneak patern i've already decited to change my shoe collection.It's not a lie guys,these shoes are the most ambitious i have ever bought.I can't belive how comfortable it is when i try.When i was read about Ecco then i understand why is it.I'm lucky.....!!
I decided to keep my style more simple,because the shoes took the lead role.A cozy knit and a leather pants is enough.I look a little serious in this shot,because it was very cold on that day. Brrrrrrrr..


WEARING

ECCO SHAPE BOOTS (HERE)    H&M LEATHER PANTS (SIMILAR HERE)

L&S THE PEARL CROSSBODY LEATHER CLUTCH (HERE)4 comments:

 1. Absolutely love this outfit babe! And those boots are absolutely stunning. I am a fan of Ecco, their shoes were made for walk.... Xxx Pornwika

  ReplyDelete
 2. those boots are everything!


  www.thewhiteprint.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. Beautiful styling babe! xx

  www.fromluxewithlove.com
  www.bloglovin.com/blogs/from-luxe-with-love-14590195

  ReplyDelete
 4. Great style,Thanks for sharing this blog.
  gclub
  goldenslot
  gclub online

  ReplyDelete