22 February 2017

FEATHER BOMBER JACKET


Bugünkü yazımda size siyah renk kürklü ceketimden bahsedeceğim.Uzun zamandır alsam mı almasam mı dediğim bu cekete teslim oldum sonunda.Son zamanlarda sokak modasında sıkça gördüğümüz bu kürklü ceketler artık klasik bir tarzdan gündelik hayata doğru hızlı bir geçiş yaptı.Kürklü ceketlerini hala giymeye cesaret edemeyenlere hem bir kaç tavsiye vereceğim hem de nasıl kombine edebileceklerini kısaca anlatacağım.

Kürkün içine ister sweatshirt ister kazak veya boğazlı kazak ile giyebilirsiniz.Kürk ve "sweatshirt ne alaka" dediğinizi duyar gibiyim,ama emin olun sokak modasının vazgeçilmezi artık klasik ve spor parçaları en farklı şekilde harmanlamak.Pantolon olarak her tarz Jeanler giyilebilir.İster skinny ister jegging veya mom jeans,fark etmez.Tercih sizin. Jean yerine kumaş pantolon da tercih edilebilir ki kumaş pantolon şu sıralar favorim.Ayağınıza da spor ayakkabılarınızı giydiniz mi tamamdır.

Daha klasik görünüm yaratmak isteyenler için ise benim favorim ya deri pantolon veya siyah renk skinny jeans.Triko boğazlı kazaklar kürkler ile harika duruyor.Ayakkabı seçimi olarak, topuklu veya topuksuz bilek hizasındaki botlar yada stiletto ile şık bir görüntü olur.

Bugün kürklü ceketim ile daha sportif olmak istedim.Gri yarım yaka boğazlı triko,bol kesim kumaş pantolon ve siyah renk kürk.Bu gri renk yarım yaka trikoyu herhangi bir markadan almadım. Terkoz pasajı tarzı bir yerdi ve modelini çok beğendiğimden hemen aldım.Kumaş pantolonu aldığımda resmen aşık oldum.Mangonun geçen sezon indirimine ait ve bu kış sürekli farklı tarzda kombinleyerek hala.Diğer postlarım da bulabilirsiniz.Mermer deseni aşağı olduğumu herkes bilir ve bu yeni Maven markası saat şu sıralar favorim.Biliyorsunuz ki Şu sıralar file çorap moda,bende boyu kısa ve geniş file olanlardan arıyordum ve işte buldum!!!Kürklü kombinemi hakkında ne düşünüyorsunuz?

ENG  Today i'll write abour my black feather bomber jacket.I haven'tsure been sure for a long time,should i buy a furry coat or not!!And now,it' mine....Wuhuuuuu!!.

You can wear your furry coat on a street-style look.Guy it's so populer right now!Do you don't have the courage to wear your furry?Here is some tips for you.

You can wear your furry, with sweathers or with cozy knits.As trousers,you can wear Skinny jeans,jegging or with mom jeans.It doesn't matter.You can also chosose trousers pants intsead jeans.Finally complete your look with a sneakers.

Do you want look more classic? Choose a leather pants or a skinny jeans in black.Turtle neck knits looks with furry coats perfect.As a shoes is stiletto or bottie a good choice.

Today i'm wearing my Harlie Black Ostirch Feather bomber jacket.Fits so good with everything.Whit my grey ribbed half-necked sweater.I don't now the brand.I bought from a bazaar.But i love it!!!Teamed with a Mango trousers.I just fell in love with this model.The white side striped looks so cool.What are you thinking?My new favorite watch from Maven looks so amazing.!!!Finally i found the oversized fishnet ankle socks from Calzedonia that i wanted.How do you like my sporty srteet-style look with the feather bomber jacket?


Collaborating with: @Dolly Rocka @Nividas @Maven

Wearing;

DOLLY ROCKA HARLİE OSTRİCH FEATHER BOMBER JACKET (HERE)

NO NAME GREY HALF-NECKED KNİTWEAR (SİMİLAR HERE

MANGO SİDE STRİPED TOUSER (SİMİLAR HERE) YARGICI BUCKET BAG (SİMİLAR HERE)

CALZEDONİA FİSHNET ANKLE SOCKS (HERE) NIVIDAS PARIS SUNGLASSES (HERE

Maven The Enduring Series (here

3 comments:

 1. Hi there my dear! I just want to ask if we can follow each other on GFC?

  Please leave a comment on our blog!

  http://kstylick.blogspot.com

  You can also follow us on Facebook and Instagram.

  https://www.facebook.com/Kstylick
  https://instagram.com/kstylick/

  we will follow you back! XOXO

  Korean Fashion

  ReplyDelete
 2. Previously I was using a biker jacket but this time wanted a bomber one. This bomber jacket is worth buying I must say. Bit loose but its okay as it is in bomber style. material quality is good as well.
  Bomber Jacket
  Celeb Leather Jacket

  ReplyDelete
 3. Ceketiniz gerçekten çok hoş ve şık. Güzel bir kombin. Sıkı takipçinizim. Başarılarınızın devamını diliyorum iyi günler.

  ReplyDelete